ŽEBŘÍČKY

Zde naleznete aktualizovaný WTA žebříček žen a rovněž tu nechybí ani aktuální ATP žebříček mužů. V obou žebříčkách uvidíte i pozice českých tenistek a tenistů. Žebříčky jsou velmi důležitou součástí tenisu, proto se rozhodně je vyplatí sledovat.

Tenis pevný povrch - sleduj průběh zápasu zde

1️⃣Kdo je na prvním místě v žebříčku WTA?

O první příčku v žebříčku žen v tenisu WTA usiluje hned několik tenistek a pořadí se tak poměrně často mění. V minulosti na #1 dosáhla i Karolína Plíšková. Aktuální pořadí včetně kompletního přehledu českých tenistek v žebříčku najdete v této rubrice.

2️⃣Kdo je na prvním místě v žebříčku ATP?

První pozice v žebříčku ATP v posledních 20 letech patřila jen hrstce hráčů. Mohla za to dominance tenisových velikánů jako jsou Federer, Nadal a Djokovič. V posledních době se už začínají prosazovat i tenisti z mladší generace, proto doporučujeme sledovat náš aktualizovaný ranking ATP.

Tenisový žebříček žen WTA - dvouhra a čtyřhra

Tenisový žebříček žen vychází až na výjimky vždy jednou týdně ☀️ a fanoušci se z něj dozvídají, jak na tom tenistky jsou v porovnání s ostatními hráčkami....

 

Tenisový žebříček mužů ATP - dvouhra a čtyřhra

Mužský tenisový žebříček ATP je hojně sledovaný, vychází každý týden ⚡. Podívejte se na jeho aktuální vydání a přečtěte si více o tom, jak se sestavuje!

 

České juniorky válí! V žebříčku TOP 10 je jich pět

Pohled na aktuální vydání juniorského žebříčku tenistek do 18 let potěší každého fanouška. V elitní desítce je totiž hned 5 našich hráček!

 

Serena Williams i Roger Federer vypadnou ze žebříčků

Po dlouhých 25 letech neuvidíme Federera ani Williamsovou v tenisových žebříčcích, a to po odehrání Wimbledonu. Vrátí se do nich ještě někdy?

 

Žebříčky a družstva Českého tenisového svazu

Pod Český tenisový svaz patří tenisové aktivity v Česku. ✔️ To zahrnuje ty nejmenší tenisty i slavné reprezentanty. ⭐ Více o ČTS najdete v článku.

 

ODEBÍREJ TENISOVÉ NOVINKY

Vlož email a dostávej nejnovější zprávy ze světa tenisu