ŽEBŘÍČKY

Zde naleznete aktualizovaný WTA žebříček žen a rovněž tu nechybí ani aktuální ATP žebříček mužů. V obou žebříčkách uvidíte i pozice českých tenistek a tenistů. Žebříčky jsou velmi důležitou součástí tenisu, proto se rozhodně je vyplatí sledovat.

Tenis pevný povrch - sleduj průběh zápasu zde

1️⃣Kdo je na prvním místě v žebříčku WTA?

O první příčku v žebříčku žen v tenisu WTA usiluje hned několik tenistek a pořadí se tak poměrně často mění. V minulosti na #1 dosáhla i Karolína Plíšková. Aktuální pořadí včetně kompletního přehledu českých tenistek v žebříčku najdete v této rubrice.

2️⃣Kdo je na prvním místě v žebříčku ATP?

První pozice v žebříčku ATP v posledních 20 letech patřila jen hrstce hráčů. Mohla za to dominance tenisových velikánů jako jsou Federer, Nadal a Djokovič. V posledních době se už začínají prosazovat i tenisti z mladší generace, proto doporučujeme sledovat náš aktualizovaný ranking ATP.

Tenisový žebříček žen WTA 2023 - dvouhra a čtyřhra

Tenisový žebříček žen vychází až na výjimky vždy jednou týdně ☀️ a fanoušci se z něj dozvídají, jak na tom tenistky jsou v porovnání s ostatními hráčkami....

 

Tenisový žebříček mužů ATP 2023 - dvouhra a čtyřhra

Mužský tenisový žebříček ATP je hojně sledovaný, vychází každý týden ⚡. Podívejte se na jeho aktuální vydání a přečtěte si více o tom, jak se sestavuje!

 

Kateřina Siniaková opět končí rok jako světová jednička

Nejlepší na světě. Česká tenistka Kateřina Siniaková opět zakončí sezonu jako světová jednička. Už nyní je nejlepší deblistkou naší historie.

 

Potvrzeno. Siniaková je nejlepší českou deblistkou historie

Úctyhodné. Kateřina Siniaková krátce před startem Turnaje mistryň přepsala český rekord v počtu týdnů strávených na čele deblového žebříčku WTA.

 

České juniorky válí! V žebříčku TOP 10 je jich pět

Pohled na aktuální vydání juniorského žebříčku tenistek do 18 let potěší každého fanouška. V elitní desítce je totiž hned 5 našich hráček!

 

Serena Williams i Roger Federer vypadnou ze žebříčků

Po dlouhých 25 letech neuvidíme Federera ani Williamsovou v tenisových žebříčcích, a to po odehrání Wimbledonu. Vrátí se do nich ještě někdy?

 

Žebříčky a družstva Českého tenisového svazu

Pod Český tenisový svaz patří tenisové aktivity v Česku. ✔️ To zahrnuje ty nejmenší tenisty i slavné reprezentanty. ⭐ Více o ČTS najdete v článku.

 

ODEBÍREJ TENISOVÉ NOVINKY