TENIS LIVE

V případě, že hledáte tenis live zdarma, jste v této kategorii správně. Live streamy tenisových zápasů na velkých i malých turnajích a samozřejmě i grandslamech můžete totiž sledovat velice jednoduše. Livestreamy jsou totiž dostupné hned v několika možnostech. Tenis živě (live online) můžete sledovat ve všech článcích, které zde naleznete.

Tenis pevný povrch - sleduj průběh zápasu zde

1️⃣Kde mohu sledovat tenis live a zdarma?

Všechny live streamy tenisových duelů vždy naleznete v konkrétních článcích. Návod na sledování je velice jednoduchý. Na tomto tenis portále live uvidíte vždy nabídku dostupných streamů a živých přenosů.

2️⃣Je možné v livestreamu vidět zápasy WTA a ATP?

Zápasy WTA a ATP je vždy možné vidět v přímém přenosu a livestreamu na internetu. V nabídce streamů samozřejmě nechybí ani turnaje nižší kategorie.

Turnaj mistrů 2022: Nadala dnes v Turíně čeká Fritz

V posledním zápase úvodního dne Turnaje mistrů 2022 v Turíně se střetne Rafael Nadal a Taylor Fritz. Sledujte toto utkání živě!

 

Next Gen Finals živě: Stricker - Lehečka dnes v semifinále

Turnaj mistrů juniorů 2022 dospěl do semifinále, ve kterém se dnes utkají Jiří Lehečka a Dominic Stricker. Sledujte zápas Next Gen ATP Finals živě.

 

Jiří Lehečka dnes vstupuje do Next Gen ATP Finals 2022

Česká stopa na úvod juniorského turnaje mistrů. Utkání Jiří Lehečka vs. Francesco Passaro na Next Gen ATP Finals 2022 v Miláně sledujte živě od 14:00.

 

Finále ATP Paříž 2022 živě: Rune - Djokovič dnes v livestreamu

Poslední turnaj Masters 2022 završí střet generací. Ve finále ATP Paříž 2022 se utkají Novak Djokovič a Holger Rune. Live stream sledujte od 15:00.

 

ATP Paříž 2022 živě: Djokovič - Tsitsipas dnes v semifinále

Předčasné finále? V semifinále ATP Paris Masters 2022 se dnes utkají Novak Djokovič a Stefanos Tsitsipas. Live stream sledujte živě v sobotu od 16:30.

 

Kdy a kde sledovat BJK Cup 2022? Livestream online

Zápasy finálového turnaje Fed Cupu (Poháru Billie Jean Kingové) ve skotském Glasgow lze sledovat v živých přenosech, přečtěte si, jak na to!

 

Jak sledovat WTA Ostrava? Přímý přenos a livestream zdarma

Turnaj WTA Ostrava Open je nejkvalitnějším turnajem v České republice. Podívejte se na kompletní návod ke sledování přímého přenosu a livestreamu zdarma.

 

Siniaková vyzve v Portoroži obhájkyni Paolini

Kateřina Siniaková si zahraje své druhé letošní čtvrtfinále na WTA okruhu, v Portoroži se střetne s Jasminou Paolini. Jak zápas dopadne?

 

Davis Cup: Česko se o postup utká s Izraelem

Český daviscupový tým čeká zápas s Izraelem, hraje se o postup do příští kvalifikace pro elitní turnaj. Naši hráči jsou favorité, potvrdí to i na kurtu?

 

Sledujte US Open live - online přenosy na Fortuna TV!

Tenisový svátek US Open je tady ⚡ a vy můžete být u toho – díky Fortuna TV lze totiž sledovat všechny zápasy v přímých přenosech. Podívejte se, jak na to!

 

Kde sledovat tenisové US Open v TV a živě online

Závěrečný grandslam letošní sezony je na programu od 29. 8. – 11. 9. 2022.✔️ Jednoduchý návod, jak a kde sledovat US open živě najdeš v tomto článku.

 

US Open 2022 online: TV Tipsport nabízí živé přenosy

US Open patří mezi tenisové grandslamy, tedy největší akce v tomto sportu ☀️. Sledovat zápasy v živých přenosech lze také na TV Tipsport - je to velmi...

 

ME ve stolním tenise - informace, program a pavouk

Mistrovství Evropy ve stolním tenise 2022 jednotlivců se koná v Německu, konkrétně v Mnichově ⚡. V tomto článku naleznete kompletní program a výsledky....

 

Tenistky pláčou na kurtech a trpí depresemi. Je to odraz dneška?

Cestování po světě, sport na sluníčku i pohádkové výdělky. I tyto benefity bezpochyby přináší ženám sportovní účast na tenisovém okruhu WTA. Jejich sport...

 
První 1 2 3 4 Poslední

ODEBÍREJ TENISOVÉ NOVINKY

Vlož email a dostávej nejnovější zprávy ze světa tenisu