Rubriky

Plíšková už v letošní sezoně hrát nebude. Jaká je příčina?

Česká tenistka Karolína Plíšková předčasně ukončila sezonu, na turnajích už ji neuvidíme. Fanouškům to vzkázala na svých sociálních sítích.

 

Kdy hrají Češky tenis v Pekingu 2023? Los, soupeřky, výsledky

Tenisového turnaje žen v čínském Pekingu se účastní také spoustu českých nadějí. Přečtěte si jaký mají los, kdy hrají a jak jejich zápasy dopadly.

 

ATP Peking 2023 - tenis muži: program, výsledky, live stream

Do Číny se vrací i tenisové turnaje mužů. Po letech zahrají i v Pekingu – v rámci akce typu ATP 500 uvidíme na kurtech řadu hvězd, včetně hráčů TOP 10.

 

ATP Astana Open 2023: program, pavouk, výsledky, live stream

V kazašském hlavním městě Astana se uskuteční už čtvrtý ročník mužského tenisového turnaje. Letos jde o nižší podnik kategorie ATP 250, hraje i Čech.

 

WTA 1000 Peking 2023 - tenis ženy: program, výsledky, pavouk

Velký tenisový turnaj žen znovu v Pekingu. V Číně na akci typu WTA 1000 nechybí ty nejlepší hráčky, zahraje si i mnoho českých tenistek. V článku se...

 

Laver Cup 2023 live - datum, výsledky, nominace, týmy

Tenisový turnaj Laver Cup ✨ se letos koná v termínu 22. – 24. září v kanadském Vancouveru. ✔️ Výběr tenistů Evropy si to opět rozdá s výběrem Světa.

 

WTA Ningbo 2023 v Číně: program, výsledky, live stream

Poprvé mezi elitními turnaji. Čínské Ningbo Open letos patří do kategorie WTA 250, na scénu se vrací po devíti letech. V akci budou i české tenistky.

 

WTA 500 Tokio 2023: program, výsledky, live stream

Elita míří do Japonska. ☝ WTA 500 Toray Pan Pacific Open Tokio 2023 si zahrají i české tenistky, podívejte se na program, výsledky i to, kdy hrají Češky.

 

Po Kerber a Ósace plánuje návrat na kurty i Raducanu

V roce 2024 plánují návrat na ženskou tenisovou WTA Tour známé hráčky. Dvě jsou po mateřské dovolené, jedna po velkých zdravotních komplikacích.

 

WTA Guadalajara 2023 - program, výsledky, live stream

Guadalajara Open 2023 je předposledním turnajem WTA 1000 v sezoně. Hvězdně obsazená událost láká i na účast české tenistky. Jaký je program a výsledky?

 

Turnaj mistryň 2023 - tenis ženy: datum, program a výsledky

Turnaj mistryň pro TOP 8 hráček ve dvouhře a stejný počet nejlepších deblových párů se uskuteční v mexickém Cancúnu. Vše o této akci se dočtete v tomto...

 

Djokovič si dává pauzu. Kdy jej zase uvidíme na kurtech?

Novak Djokovič po svém náročném programu překvapivě vynechává velké turnaje, aby byl fit na závěr sezony. Kdy jej tedy znovu uvidíme v akci?

 

Turnaj mistrů 2023 v tenise: program, výsledky, skupiny

Tenisový Turnaj mistrů je soutěž pro nejlepších 8 singlistů a 8 deblistů uplynulé sezony ⭐. Jde o obrovsky prestižní akci, potřetí se bude konat v...

 

Laver Cup bez Runeho i Tsitsipase, náhradníkem je Lehečka

Kapitáni letošního Laver Cupu sbírají jednu omluvenku za druhou. Týká se to hlavně výběru Evropy, díky tomu se mezi náhradníky dostal i Jiří Lehečka.

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

ODEBÍREJ TENISOVÉ NOVINKY