Dominik Reiniš

Autor Dominik Reiniš

Autor již není na těchto stránkách aktivní

Už od malička miluji sport a všechno, co s ním souvisí. I proto jsem si v mládí vysnil, že budu jednou pracovat jako sportovní redaktor. To se mi splnilo, když jsem dva roky pracoval v redakci Lidových novin, krátce jsem se zastavil i na webu ctsport.cz, ale kvůli vytížení v Českých Budějovicích jsem musel od obou příležitostí upustit.

Kromě psaní jsem byl od malička zamilovaný do fotbalu. Když jsem zjistil, že to jako hráč nikam nedotáhnu, okamžitě jsem se vrhnul na trenéřinu. Ve 22 letech jsem vystudoval trenérskou licenci UEFA B, načež si mě všimlo českobudějovické Dynamo, kde aktuálně působím druhým rokem jako asistent u kategorie U18. BetArena.cz je pro mě tak ideální příležitostí, jak fungovat v mých dvou vysněných odvětvích zároveň.

Troufnu si říct, že kromě fotbalu, do nějž jsem opravdu bláznem, mám velký přehled rovněž v hokeji. Ale když na to přijde, rád se podívám také na tenis a vlastně každý jiný sport. Jsem tak trošku sportovní fanatik. A když zrovna není na co koukat, trávím dlouhé chvíle u playstationu či s kamarády na dobré drinku.

Rád bych vás zároveň pozval na můj charitativní projekt, který společně s přáteli pořádáme každé léto v Branicích nedaleko Milevska na jihu Čech. Jde o fotbalový turnaj, který vždy doplní dražba slavných dresů. Za dva roky jsme z absolutní nuly přispěli na dobrou věc částkou přesahující 400 tisíc korun. Kromě dobrého piva se na akci objevila i řada známých osobností v dresu Real Top Praha či komentátorské duo Luděk Zelenka a Petr Švancara.

Kde všude se můžete s autorem setkat:

Dominik Reiniš na Lidovky.cz

Profil autora na dalších webech:

- BetArena.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


Novak Djokovič - životopis, úspěchy a ATP žebříček

Novak Djokovič patří mezi ty vůbec nejlepší tenisty historie⭐. Kolik srbský tenista vydělává, jaké nasbíral úspěchy a proč se mu přezdívá Joker? Přečtěte...

 

Tenistka Markéta Vondroušová dnes - zápasy a WTA žebříček

Jedna z nejlepších českých tenistek současnosti, majitelka stříbra z olympiády i finalistka French Open. Taková je vizitka Markéty Vondroušové.⭐

 

Tenisový turnaj WTA Rabat 2023 v Maroku: program, výsledky

Do Rabatu se znovu vrací světová ženská tenisová elita, aby zabojovala o trofej princezny Lally Meryem. V Maroku uvidíme spoustu hráček elitní stovky. 👑

 

Tenis Sparta Praha 2023 - ATP challenger: program, výsledky

Druhým pražským challengerem je ten na Spartě, kde se mimo jiné představí Zdeněk Kolář či Jiří Veselý. Kdo na známém turnaji zazáří?👑⭐

 

Tenis ATP challenger Ostrava 2023: program, výsledky a pavouk

Už od roku 2004 pravidelně probíhá v Ostravě tenisový challenger.🏆 Stejně tak se tomu stane i letos, kdy se ve hře představí hned několik Čechů!⭐

 

WTA 500 Stuttgart Open 2023 - program, pavouk, výsledky

S hvězdami a netradičně v hale na antuce. Takový je podnik WTA 500 ve Stuttgartu, kam v roce 2023 zavítají kromě ⭐ Petry Kvitové i další Češky!

 

ATP 500 Barcelona 2023 - program a výsledky

Bez české účasti, ale s Alcaraze a Nadalem 👑. ATP Barcelona přinese parádní souboje špičkových tenistů na katalánské antuce. Sledujte skvělé zápasy živě?🏆

 

ATP 250 Mnichov, BMW Open 2023 - program a výsledky

Bavorská antuka táhne. Na ✔️ ATP 250 BMW Open 2023 v Mnichově startuje řada tenisových hvězd, v kvalifikaci i Češi. Podívejte se na program a výsledky.

 

Tenis WTA 500 Charleston 2023: program, výsledky, Češky

Antuková sezona začíná. Tenisový turnaj ☑️ WTA 500 Charleston 2023 přivábí světové hvězdy i Češky. Podívejte se na program a výsledky Charleston Open.

 

ATP Houston 2023 - Texas: program, výsledky a pavouk

Jediný antukový turnaj mužů v USA. To je akce ATP 250 v texaském Houstonu, kde se i letos představí spoustu domácích hráčů. V kvalifikaci bude i Čech.

 

WTA Bogotá 2023 v Kolumbii - program, výsledky, pavouk

Turnaj WTA 250 v kolumbijské Bogotě startuje už v pondělí 3. dubna, velké hvězdy na něm však nehledejme. V akci neuvidíme ani české hráčky.

 

ATP Estoril 2023 - Portugalsko: program, výsledky, pavouk

Už 8. ročník portugalského turnaje mužů ATP 250 proběhne i letos nedaleko Lisabonu, v Estorilu. Uspět se pokusí jeden Čech, v akci bude i člen TOP 10.

 

Tenis ATP 250 Marrákeš 2023: program, výsledky

Tenisový turnaj v Marrákeši má dlouhou tradici a letos se uskuteční už jeho 37. ročník. Podívejte se na informace o tomto podniku z kategorie ATP 250. ☑️

 

Tenis WTA Monterrey 2023: program, výsledky, pavouk

Už od roku 2009 hostí mexické Monterrey podnik WTA 250. 🎾 Akce se hraje i letos, nechybí ani zástupkyně TOP 10 a české tenistky.

 
První 1 2 3 Poslední

ODEBÍREJ TENISOVÉ NOVINKY